Logo

Iepazīsties ar
"INVL KLASIKA" - pirmo nekustamā īpašuma pensiju 3.līmeņa plānu Latvijā!

"INVL KLASIKA" priekšrocības

Ieguldījumi nekustamajā īpašumā Image

Ieguldījumi nekustamajā īpašumā

Peļņa no nekustamā īpašuma izaugsmes Image

Peļņa no nekustamā īpašuma izaugsmes

Profesionāla īpašumu apsaimniekošana Image

Profesionāla īpašumu apsaimniekošana

Zema pensiju plāna komisijas maksa Image

Zema pensiju plāna komisijas maksa

Ieguldījumi Baltijas nekustamo īpašumu objektos

Biznesa parki Image

Biznesa parki

Biroju ēkas Image

Biroju ēkas

Tirdzniecības centri Image

Tirdzniecības centri

Komerctelpas Image

Komerctelpas

Vēlies, lai Tavs pensiju 3.līmenis pelnītu no nekustamā īpašuma izaugsmes?

Pensiju plānsIemaksu komisijaPārvaldīšanas komisijaPensiju fonda komisijaTurētājbankas komisijaKomisija par rezultātiemKopējā komisijas maksa
INVL KlasikaNAV0.50%0.99%0.10%NAV1.59%

INVL KlasikaIemaksu komisija - NAVPārvaldīšanas komisija - 0.50%Pensiju fonda komisija - 0.99%Turētājbankas komisija - 0.10%Komisija par rezultātiem - NAVKopējā komisijas maksa - 1.59%

PENSIJU 3.LĪMEŅA PRIEKŠROCĪBAS

Drošība Image

Drošība

Pensiju fondu darbība tiek rūpīgi uzraudzīta no atbildīgo valsts iestāžu puses

Valsts atbalsts Image

Valsts atbalsts

Saņem nodokļu atmaksu par pensiju fondā veiktajām iemaksām

Brīva izvēle Image

Brīva izvēle

Izvēlies iemaksu biežumu un apjomu. Uzkrājums ir mantojams

„INVL atklātais pensiju fonds” ir vecākais pensiju fonds Latvijā, kurš darbojas jau kopš 1998.gada.

Pieredze, ko mēs esam uzkrājuši, ļauj mums piedāvāt klientiem individuālu pieeju un ieguldījumu risinājumus ar pievienoto vērtību. Vairāk informācijas.

Būtiska informācija par pensiju 3.līmeņa plāniem

Ieguldījumi pensiju fondos ir pakļauti ieguldījumu riskam – pensiju plāna daļas vērtība var gan palielināties, gan samazināties, un var gadīties, ka atgūsiet mazāk, nekā ieguldījāt. Pensiju plānu vēsturiskais ienesīgums negarantē līdzīgus rezultātus nākotnē. Pieņemiet izsvērtu un atbildīgu lēmumu par ieguldījumiem pensiju uzkrājumos. Vismaz septiņus gadus pirms pensionēšanās, mēs iesakām apsvērt iespēju izvēlēties konservatīvu ieguldījumu plānu.

Pensiju plānu uzkrātie līdzekļi tiek ieguldīti saskaņā ar plāna ieguldījumu stratēģiju un prospektu. Ar plašāku informāciju par “INVL atklātais pensiju fonds” pensiju plāniem var iepazīties vietnē www.invl.lv. Pirms pieņemt lēmumu ieguldīt, jums neatkarīgi vai ar ieguldījumu konsultanta palīdzību jāizvērtē visi ar investēšanu saistītie riski un jāiepazīstas ar pensiju plāna dokumentiem.

Uzkrājot pensiju 3.līmenī, ir jāmaksā attiecīgā pensiju plāna komisijas maksas. Šeit jūs varat iepazīties un salīdzināt plānu komisijas maksas.

Valsts veicina pensiju 3. līmeņa uzkrājumus, sniedzot ikgadēju Iedzīvotāju ienākuma nodokļu atmaksu. Iedzīvotāju ienākumu nodokļa atmaksu 20% apmērā var saņemt par veiktajām iemaksām gada laikā, kas nepārsniedz 10% no gada brutto ienākuma vai 4000 EUR. Lai saņemtu nodokļa atmaksu, pensiju fonda dalībniekam ir jāiesniedz Gada nodokļu deklarācija Valsts ieņēmumu dienestam.

Šai informācijai ir reklāmas raksturs un to nevar uztvert kā personisku ieteikumu ieguldīt pensiju fondos, ko pārvalda "INVL atklātais pensiju fonds". Lai gan šī reklāmas rakstura informācija ir balstīta uz avotiem, kas tiek uzskatīti par uzticamiem, AS "INVL atklātais pensiju fonds" nav atbildīgs par informācijas precizitāti, par iespējamām izmaiņām vai zaudējumiem, kas var rasties gadījumā, ja uz šo informāciju tiek balstīti ieguldījumi.

AS „INVL atklātais pensiju fonds”, reģ.nr. 40003377918, biroja un juridiskā adrese: Rīga, Smilšu iela 7-1, tel. +371 67 092 988, e-pasts: PF@invl.com. Pensiju plānu turētājbankas funkcijas veic AS „SEB banka".

Pensiju plānu vēsturiskais ienesīgums negarantē līdzīgu ienesīgumu nākotnē.