Piedāvājiet mums biznesu

Mēs vienmēr tiecamies paplašināt savu ieguldījumu portfeli. Tādēļ mēs Jūs aicinām piedāvāt uzņēmumus vai citus aktīvus, ko mēs varētu iegādāties.
 
Mūs interesē šādās aktīvu grupas:
  •  Konkurētspējīgi uzņēmumi ar potenciālu veiksmīgi paplašināties, dabīgi, vai izmantojot akvizīciju, kas piedāvā citas iespējas to vērtības palielināšanai. Mēs esam gatavi piedāvāt papildu kapitālu vai pārvaldības resursus uzņēmuma paplašināšanai.
  •   „Problemātiskie” aktīvi jeb sarežģītie darījumi: mēs varam palīdzēt atrisināt akciju turētāju konfliktus un iegādāties uzņēmumus, kam ir lieli parādi. Mēs esam ātri un elastīgi, tādēļ nebaidāmies no sarežģītiem darījumiem.
Lai gan mums nav strikti noteikts minimālais ieguldījuma lielums, mēs vēlamies, lai lielākā daļa ieguldījumu būtu nozīmīgi un pārsniegtu 3 miljonus eiro. Nozarēs, kur mēs jau darbojamies, mēs neizslēdzam arī mazākas iegādes.
 
Mēs pašlaik vadām trīs alternatīvo ieguldījumu kompānijas, kas ir iekļautas "Nasdaq" Viļņas biržā: INVL Technology strādā, lai iegādātos IT uzņēmumus, kas darbojas reģionā, INVL Baltic Real Estate pārvalda nekustamo īpašumu Lietuvā un Latvijā, bet INVL Baltic Farmland pārvalda lauksaimniecības zemju portfeli.

Pārvaldības komandām


Mēs esam gatavi sadarboties ar pārvaldības komandām, kas saskata izpirkšanas iespējas daudzsološos uzņēmumos. Mēs esam uzkrājuši ievērojamu un veiksmīgu pieredzi strādājot kopā ar pārvaldītājiem, tādējādi mēs Jūs aicinām piedāvat mums kopuzņēmumu izpirkšanas iespējas. Sazinieties ar mums pa e-pastu: pe@invl.com