Jaunumi

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Rūpējoties par klientu un darbinieku veselību, kā arī palīdzot ierobežot COVID-19 izplatību, informējam, ka no 12.10.2020. IPAS "INVL Asset Management" un AS "INVL atklātais pensiju fonds" pakalpojumus sniedz attālināti.

Ekonomikas ministrijas iniciatīva “Ierēdnis ēno uzņēmēju”

2020. gada 16. septembrī notika Ekonomikas ministrijas iniciatīva “Ierēdnis ēno uzņēmēju”, kuras ietvaros IPAS “INVL Asset Management” viesojās Gunvaldis Davidovičs (Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta Kapitāla tirgus un apdrošināšanas politikas nodaļas jurists).

Informācija klientiem

Cienījamie klienti!

Aktīvi sekojot līdzi valdības paziņojumiem un situācijai valstī, rūpējoties par darbinieku un klientu veselību,

IPAS “INVL Asset Management”

un

AS “INVL atklātais pensiju fonds”

paziņo, ka klientu apkalpošana notiek attālināti līdz ārkārtas stāvokļa izsludināšanas beigām.

Darba laiks svētkos

Cienījamie klienti,
 
vēlamies Jūs informēt, ka 2019.gada 24., 25., 26., 31. decembrī un 1.janvārī mūsu birojs būs slēgts.
Ar cieņu,
 
INVL atklātais pensiju fonds

No 2020.gada 1.janvāra pensiju 2.līmenis būs mantojams

Pensiju 2.līmenis veido būtisku mūsu nākotnes pensijas sastāvdaļu. Ik mēnesi tajā tiek novirzīti 6% no strādājošā bruto algas. Līdz šim zemo interesi par savu pensijas 2.līmeņa uzkrājumu cilvēki bieži vien skaidroja ar šaubām par spēju nodzīvot līdz pensijas vecumam vai neticību valsts pensiju sistēmai kā tādai.

Par pensiju plāna "INVL Ekstra 47+" komisijas maksām

Cienījamie pensiju plāna "INVL Ekstra 47+" klienti!

Vēlamies jūs informēt, ka saskaņā ar grozījumiem pensiju plāna noteikumos, no 2019.gada 21.maija tiek ieturētas šādas pensiju plāna “INVL Ekstra 47+” komisijas:

2019.gada 1.oktobrī notiks pensiju plānu “INVL Komforts 53+” un “INVL Konservatīvais 58+” apvienošana

Cienījamie pensiju plānu “INVL Komforts 53+” un INVL “Konservatīvais 58+” dalībnieki!
 
Rūpējoties par Jums sniegto pakalpojumu efektivitāti un samazinot izmaksas, AS “INVL atklātais pensiju fonds 2019.gada 1.oktobrī veiks pensiju plānu apvienošanu, kuras ietvaros pensiju plānam “INVL Komforts 53+” tiks pievienots pensiju plāns “INVL Konservatīvais 58+”.

2019.gada 3.jūnijā notiks pensiju plānu INVL “Jūra – aktīvais” un "INVL Maksimālais 16+” apvienošana

Cienījamie pensiju plānu INVL “Jūra – aktīvais” un “INVL Maksimālais 16+” dalībnieki!

Vēlamies Jūs nformēt, ka rūpējoties par Jums sniegto pakalpojumu efektivitāti un samazinot izmaksas, AS “INVL atklātais pensiju fonds” 2019.gada 3.jūnijā veiks pensiju plānu apvienošanu, kuras ietvaros INVL pensiju plāns “Jūra - aktīvais” tiks pievienots pensiju plānam “INVL Maksimālais 16+”.

Par pensiju 3.līmeņa rezultātiem pagājušogad

Pensiju 3.līmeņa ienesīgums ir atkarīgs no dinamikas pasaules finanšu tirgos. 2018. gads finanšu tirgiem bija izteikti negatīvs - pagājušogad samazinājās praktiski visu finanšu aktīvu cenas - gan akciju, gan obligāciju. Pirmo reizi desmit gadu laikā pēc 2008. gada finanšu krīzes finanšu tirgi pieredzēja tik negatīvu rezultātu. Šādas tendences finanšu tirgos ietekmēja nestabila politiskā situācija gan ASV, gan Eiropā un Āzijā, kā arī monetāro iestāžu regulējošās darbības.

Kāds bijis 2018.gads pensiju 2.līmeņa nozarei?

Vērtējot pensiju plānu ienesīgumu 2018. gadā, nākas secināt, ka ne pārvaldīšanas komisiju samazinājums, ne populistiski noskaņotie jaunie tirgus dalībnieki, ne arī pieredzējušie tradicionālie pārvaldītāji nav spējuši nodrošināt pozitīvu ienesīgumu apstākļos, kad pasaules finanšu tirgi ir saskārušies ar kopš 2009. gada izteiktāko cenu kritumu praktiski visos tirgus segmentos.

Darba laiks svētkos

Cienījamie klienti,

vēlamies jūs informēt, ka 2018.gada 24., 25., 26., 31. decembrī un 1.janvārī mūsu birojs būs slēgts.
Ar cieņu,

INVL atklātais pensiju fonds

Par alternatīvā ieguldījumu apakšfonda “Core Property fund” likvidāciju

Saskaņā ar  IPAS “INVL Asset Management” lēmumu nolemts likvidēt slēgtā alternatīvo ieguldījumu fonda “Riga Property Fund“ apakšfondu “Core Property fund”. Apakšfonda likvidācija pabeigta 2018. gada 28. februārī. Pēc apakšfonda likvidācijas “Riga Property Fund“  turpina darbību ar vienu apakšfondu “Urban Development subfund”.

Pētījums: tikai viens cilvēks no sešiem plāno savas finanses

Uzsākot jaunu gadu, mēs parasti izvirzām sev jaunus mērķus. Kāds apņemas pievērsties sportam, kāds atmest nelāgu ieradumu, kāds - apgūt kaut ko jaunu un aizraujošu. Savukārt finanšu eksperti jaunā gada darāmo lietu sarakstam iesaka pievienot arī tādus svarīgus punktus kā savu finanšu plānošana un iekrājumu veidošana.

“Invalda INVL” grupa Latvijas tirgū piedāvā jaunu pasīvās pārvaldīšanas pensiju 2.līmeņa plānu “INVL INDEX DIRECT”

Piedāvājot Latvijā šobrīd zemāko komisijas maksu par pensiju 2. līmeņa indeksa plāna pārvaldīšanu, kā arī piešķirot iespēju kļūt par akcionāru katram jaunajam plāna dalībniekam, trešdien, 16. augustā, Baltijā lielākā neatkarīgā pensiju pārvaldes grupa “Invalda INVL” prezentēja jaunu pasīvās pārvaldīšanas pensiju 2.līmeņa plānu INVL INDEX DIRECT.  
 

Darba laiks maija svētkos

Cien.klienti,

vēlamies jūs informēt, ka IPAS "INVL Asset Management" un AS "INVL Atklātais pensiju fonds" birojs Rīgā, Smilšu ielā 7-1, būs slēgts 1., 4. un 5.maijā, savukārt 13.maijs būs darba diena, no 8.30-16.30.

“INVALDA INVL” pievienojas starptautiskajai asociācijai “INVEST EUROPE”

“Invalda INVL”, viena no vadošajām aktīvu pārvaldības grupām Baltijas reģionā, kopā ar “INVL Asset Management” meitas uzņēmumiem Lietuvā un Latvijā, ir kļuvušas par pilntiesīgu “Invest Europe” dalībnieci, kas ir organizācija, kas apvieno Eiropā privātā kapitāla un riska kapitāla nozares un  investorus.  

"Core Property Fund" apvienots ar "Riga Property Fund"

2016.gada 1.augustā, atbilstoši Finanšu un kapitāla tirgus komisijas atļaujai, IPAS "INVL Asset Management" ir veikusi  tās pārvaldīto slēgto alternatīvo ieguldījumu fondu „Core Property Fund” un „Riga Property Fund” apvienošanu. 

IPAS “INVL Asset Management” palielina pamatkapitālu

Latvijā vienīgais neatkarīgais, jeb bankas struktūrās neietilpstošais, pensiju fondus pārvaldošais uzņēmums, IPAS “INVL Asset Management”, kas pārvalda Valsts fondētās pensijas shēmas (pensiju 2.līmeņa) ieguldījumu plānus “INVL Konservatīvais 58+”, “INVL Komforts 47+” un “INVL Ekstra 16+”, ir palielinājis pamatkapitālu līdz 1 miljonam eiro.

Informācija par ieguldījumu fondu pārrobežu apvienošanu

Saņemot atbilstošo uzraugošo institūciju atļauju, IPAS ”INVL Asset Management” (turpmāk Fonda pārvaldnieks) paziņo par uzņēmuma pārvaldīto ieguldījumu fondu pārrobežu apvienošanu.
 
Latvijā reģistrētais atvērtais ieguldījumu fonds “Finasta Obligāciju fonds un atvērtais ieguldījumu fonds “Finasta Sabalansētais fonds” tiks iekļauts Lietuvā reģistrētā harmonizētajā atvērtā ieguldījumu fonda “Finasta Umbrella Fund” – “Finasta Emerging Europe Bond” Apakšfonds (ISIN: LTIF00000468) - sastāvā. 

Par atvērtā ieguldījumu fonda „Baltic Index Fonds” likvidāciju

IPAS "INVL Asset Management", saņemot Finanšu un kapitāla tirgus komisijas atļauju, no 2015.gada 10.septembra ir uzsākusi atvērtā ieguldījumu fonda "Baltic Index fonds"  (ISIN LV0000400034) (turpmāk - Fonds) likvidāciju.
 
Sakarā ar likvidācijas uzsākšanu no 2015. gada 10.septembra tiek apturēta "Baltic Index fonds" ieguldījumu apliecību atpakaļpirkšana.