Par mums

Uzņēmumi, kas darbojas aktīvu pārvaldības grupā "Invalda INVL" (Invalda INVL Group), pārvalda pensiju, obligāciju un akciju fondus, alternatīvos ieguldījumus, individuālos portfeļus, privāto kapitālu un privātus parāda instrumentus. "Invalda INVL Group" šobrīd apkalpo vairāk nekā 200 000 klientus Lietuvā un Latvijā, kā arī starptautiskos investorus. Kopējie aktīvi pārvaldīšanā - vairāk nekā 1 miljards eiro.

Mūs izvēlas, jo:

  • Klienta intereses tiek izvirzītas pirmajā vietā;
  • Plašākā pieredzējušu ieguldījumu profesionāļu komanda Lietuvā un Latvijā;
  • Pārbaudīta nozares investīciju prakse un pasaules "top" produkti;
  • Vairāk kā 20 gadu veiksmīgas ieguldījumu un aktīvu pārvaldīšanas pieredze, kas nesusi būtisku peļņu klientiem.

Mēs nodrošinām:

  • Uz analīzi balstītus risinājumus, kas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem;
  • Kvalitatīvus ieguldījumu produktus un pakalpojumus;
  • Skaidras ekspertu konsultācijas, ērtību un partnerības sajūtu.

Klienti

Mēs izplatām ieguvumus no mūsdienu investīciju kultūras visā Baltijā, tajā pašā laikā atvieglojot institucionālajiem un privātajiem investoriem gūt labumu no mūsu redzeslokā esošajiem dinamiskajiem tirgiem. Mēs apkalpojam vietējos iedzīvotājus, kas veido lielāko daļu no mūsu mazumtirdzniecības klientiem, kā arī klientus citās valstīs, galvenokārt Rietumeiropā.

ATTieksme

Mēs cenšamies ieguldīšanas procesu padarīt skaidrāku. Tieši tāpēc mēs strādājam kopā ar klientiem, lai atrastu labākos risinājumus, ņemot vērā viņu nostāju attiecībā uz risku un vēlamo ieguldījumu atdevi. Mēs koncentrējamies uz investīciju veidiem un reģioniem, ko mēs labi pārzinām, ar apņēmību pastāvīgi audzēt savu pieredzi. Un mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt visā pasaulē pārbaudītus risinājumus.

Ko nozīme INVL?

INVL ir uzņēmuma Invalda saīsinājums, kas radies no vārdiem "ieguldīt" un "pārvaldīt" (lietuviešu valodā). "Invalda INVL" grupas uzņēmumi sniedz aktīvu pārvaldības pakalpojumus un pārvalda dažādas investīcijas.

pieredze

Dibināta 1991.gadā, "Invalda INVL" kopā ar vietējiem un starptautiskajiem investīciju partneriem ir pabeigusi daudzus uzņemumu iegādes un apvienošanas (M & A) un kapitāla palielināšanas darījumus, kuru kopējā vērtība pārsniedz vairāk nekā 1,5 miljardus eiro.

Grupa ir atpazīstama ar nozīmīgu ieguldījumu vietējā kapitāla tirgus attīstībā. "Invalda INVL" akcijas tiek tirgotas "Nasdaq" Baltijas biržā kopš 1995.gada. Savukārt, uzņēmumu "INVL Technology", "INVL Baltic Farmland" un "INVL Baltic Real Estate" akcijas tiek tirgotas biržā kopš 2014. gada.

"INVL grupa" šobrīd pārvalda vairāk nekā 20 ieguldījumu, pensiju fondus Lietuvā un Latvijā (2. un 3. līmeņa), kā arī privātos finanšu instrumentu portfeļus.

"Invalda INVL" ir ieguvusi un integrējusi „MP Pension Funds Baltic” un „Finasta Asset Management” uzņēmumus Lietuvā un Latvijā. Šie uzņēmumi pārvalda pensiju fondus. „INVL Asset Management” Lietuvā un Latvijā arī sniedz ieguldījumu fondu un privāto portfeļu pārvaldības pakalpojumus. Saskaņā ar Eiropas Savienības tiesību aktu prasībām, grupas aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumi ir licencēti un to uzrauga Lietuvas un Latvijas finanšu regulatori.

Lūdzu sazinieties ar mums, lai apspriestu Jūsu ieguldījumu vajadzības.