Īpašais piedāvājums solidaritātes nodokļa maksātājiem

“INVL atklātais pensiju fonds” ir vecākais pensiju fonds Latvijā, kurš darbojas jau kopš 1998.gada. Pieredze, ko mēs esam uzkrājuši laika gaitā, ļauj mums piedāvāt klientiem profesionālu pieeju, kā arī ieguldījumu risinājumus ar pievienoto vērtību. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu priekšrocība ir uzmanība, ko mēs pievēršam katra klienta vajadzībām, kopā ar uz dzīves ciklu balstītu uzkrājumu pārvaldīšanu.


Solidaritātes nodokļa maksātājiem esam izveidojuši īpaši izdevīgu pensiju 3.līmeņa piedāvājumu ar zemu komisijas maksu!
 
Līdz šim visi solidaritātes nodokļa maksātāji, kas mūs ir uzrunājuši, ir izvēlējušies tieši mūsu pensiju fonda sagatavoto piedāvājumu!

Pārliecinieties par to arī Jūs!

Lūdzam jūs sazināties ar mūsu attīstības daļas vadītāju Ievu Radziņu pa tālruni: +371 29435656 vai e-pastu ieva.radzina@invl.com, lai vienotos par konsultāciju Jums ērtā vietā un laikā!

Pensiju 3.līmenis solidaritātes nodokļa maksātājiem

 Ja Jūsu ienākumi 2018.gadā pārsniedza 55 000 eiro - Jūs kļūstat par solidaritātes nodokļa maksātāju, kura ietvaros 4% vai 10% tiks novirzīti Jūsu privātajam pensiju 3.līmeņa uzkrājumam.
 
Valsts Sociālās Apdrosināšanas aģentūra solidaritātes nodokļa maksātājus individuāli informē par pienākumu noslēgt līgumu ar privāto pensiju fondu. 60 dienu laikā no šāda paziņojuma saņemšanas, aģentūrai ir jāpaziņo, kurā pensiju plānā turpmāk novirzīt Jūsu 3.pensiju līmeņa iemaksas. Ja Jūs neizvēlēsieties vai neinformēsiet aģentūru par izvēlēto pensiju 3.līmeņa plānu, attiecīgā nodokļa daļa, kas tiek ieturēta no Jūsu ienākumiem, nonāks valsts budžetā.